× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Pitbull (serial 2005) - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 16-08-2019 | skomentuj

Pitbull (serial 2005) - gdzie oglądać online?

Pitbull plakat

Oceń


Pitbull – twórcy i premiera

To polski sensacyjny serial telewizyjny wchodzący w skład serii Pitbull. Emisja miała miejsce na łamach telewizji TVP 2 od 2 grudnia 2005 roku do 22 czerwca 2008 roku. Serial liczy sobie łącznie 31 odcinków, składających się na 3 sezony. Pomysłodawcą i twórca serialu jest Patryk Vega. Opowiada o pracy warszawskich policjantów z wydziału zabójstw. Serial jest rozwinięciem i kontynuacją kinowego filmu Pitbull z 2005. Pierwsza seria (5 odcinków) emitowana była od 15 do 29 grudnia 2005. Jej popularność zaowocowała nakręceniem drugiej serii, liczącej 12 odcinków, a emitowanej od 9 marca 2007. Premiera trzeciej serii (14 odcinków) odbyła się 9 marca 2008 roku w TVP2. W roku 2007, prawa do emisji serialu wykupiła również jedna z niemieckich telewizji. Policjant Sławomir Opala, pierwowzór „Metyla” i „Despero”, został zatrzymany 12 maja 2011 roku i następnie aresztowany na okres 3 miesięcy, pod zarzutami udziału w zorganizowanej grupie przestępczej od 1998 roku, przyjmowania korzyści majątkowych, przekroczenia uprawnień oraz nielegalnego posiadania broni. W nocy z 26 na 27 lipca 2014 Sławomir Opala popełnił samobójstwo.
Gdzie oglądać „Pitbull” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej kolekcji filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Pitbull: Niebiezpieczne kobiety

  Zobacz także  


Pitbull – opis fabuły

Akcja serialu została osadzona w realiach współczesnej Warszawy. Wątek fabularny obraca się wokół spraw kryminalnych, z jakimi reżyser Patryk Vega, zetknął się podczas przygotowywania dokumentacji. Stadion Dziesięciolecia w Warszawie zasłynął jako największy jarmark w Europie, gdzie można upłynnić niemal wszystko, pozbyć się trefnego towaru. Tu ściągają uczciwi handlarze, ale też cwaniacy, drobni kanciarze i zorganizowane grupy przestępcze, specjalizujące się w różnych dziedzinach. Nad największymi czuwają żołnierze i ochroniarze mafijni. Sięgają tu też wpływy bezwzględnego Saida, który ma na sumieniu porwania, wymuszanie haraczy, morderstwa na zlecenie. Na stadionie dochodzi do krwawej jatki, którą zgotował dłużnikom mafiosa jego człowiek. W ciągnącą się od lat sprawę Saida jest zaangażowanych pięciu policjantów z sekcji operacyjnej, których poznajemy w pierwszym odcinku serialu. Trudne i wyczerpujące śledztwo odmieni ich życie, zmusi do podjęcia kontrowersyjnych decyzji, wpłynie na zmianę dotychczasowych postaw.

Przeczytaj również: Pitbull: Ostatni Pies

  Zobacz także  


Pitbull – obsada

Marcin Dorociński jako podkomisarz Sławomir Desperski „Despero”
Andrzej Grabowski jako starszy aspirant Jacek Goc „Gebels”
Janusz Gajos jako młodszy aspirant Zbigniew Chyb „Benek”
Paweł Królikowski jako komisarz Igor Rosłoń (seria II) / Igor Jaworek
Rafał Mohr jako podkomisarz Krzysztof Magiera „Nielat”
Krzysztof Stroiński jako aspirant Mirosław Saniewski „Metyl”
Roma Gąsiorowska jako sierżant Monika Grochowska
Weronika Rosati jako Dżemma
Elena Rutkowska jako Gala, kobieta Gebelsa
Michał Kula jako podinspektor Włodzimierz Barszczyk „Barszczu”
Joachim Lamża jako gangster „Kmieciak”
Janusz Chabior jako gangster „Ciągły”
Włodzimierz Matuszak jako komendant policji
Wszystko na temat:

Seriale online