× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Rodzina Soprano - The Sopranos - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 16-08-2019 | skomentuj

Rodzina Soprano - The Sopranos - gdzie oglądać online?

Rodzina Soprano plakat

Oceń


Rodzina Soprano – twórcy i premiera

To amerykański serial telewizyjny o oryginalnym tytule „The Sopranos”. Emisja miała miejsce na łamach telewizji HBO od 10 stycznia 1999 roku do 10 czerwca 2007 roku. W Polsce premierowe odcinki były emitowane przez stację HBO Polska od 4 stycznia 2000 roku do 17 października 2007 roku. Serial liczy sobie łącznie 86 odcinków, składających się na 6 sezonów. „Rodzina Soprano” opowiada o fikcyjnej włosko-amerykańskiej rodzinie mafijnej z północnego New Jersey. Główny bohater, Tony Soprano, w którego wciela się James Gandolfini, boss rodziny mafijnej DiMeo z hrabstwa Essex, New Jersey, stara się połączyć – często konfliktujące ze sobą – życie rodzinne i przewodzenie rodzinie mafijnej. Od premiery serial stał się fenomenem, zyskującym ogromną popularność i uznanie wśród krytyków za nowatorskie podejście do poglądu na życie mafii, amerykańskiej rodziny, włoskiej społeczności w Ameryce i wpływu przemocy na ludzi. Tak jak inne seriale HBO, „Rodzina Soprano” jest przeznaczona wyłącznie dla dorosłych widzów ze względu na pojawiającą się przemoc, nagość, narkotyki oraz wulgarny język.
Gdzie możemy obejrzeć „Rodzina Soprano” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach fili.cc oraz ipla.tv. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Ojciec chrzestny

  Zobacz także  


Rodzina Soprano – opis fabuły

New Jersey, USA. Tony Soprano jest pozornie typowym Amerykaninem włoskiego pochodzenia. Ma żonę Carmelę, syna Anthonego Jr. i córkę Meadow. Nie jest to jednak jego jedyna rodzina. Tony jest bowiem wysoko postawionym członkiem włoskiej mafii, do której należy także jego wujek Corrado, bratanek Christopher Moltisanti oraz przyjaciele: Silvio Dante, Paulie Gaultieri i Sal Bonpensiero. Pojawiające się w oby aspektach życia problemy sprawiają, że Tony zaczyna tracić przytomność. Podejrzewając, że przypadłość ta podłoże psychiczne, zaczyna chodzić na sesje terapeutyczne do dr Jennifer Melfi.

Przeczytaj również: Chłopcy z ferajny

  Zobacz także  


Rodzina Soprano – obsada

James Gandolfini jako Tony Soprano
Lorraine Bracco jako Dr Jennifer Melfi
Edie Falco jako Carmela Soprano
Michael Imperioli jako Christopher Moltisanti
Dominic Chianese jako Corrado „Junior” Soprano
Steven Van Zandt jako Silvio Dante
Tony Sirico jako Paulie „Walnuts” Gualtieri
Robert Iler jako Anthony „A.J.” Soprano Jr.
Wszystko na temat: