× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Przerwana lekcja muzyki - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 12-08-2019 | skomentuj

Przerwana lekcja muzyki - gdzie oglądać online?

Przerwana lekcja muzyki plakat

Oceń

Przerwana lekcja muzyki – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańskiej, który można sklasyfikować jako biograficzny dramat psychologiczny. Za reżyserię odpowiedzialny jest James Mangold, twórca filmów „Logan” oraz „Spacer po linie”. Opracowaniem scenariusza zajął się zespół w składzie: Anna Hamilton Phelan, James Mangold, Lisa Loomer. Tytuł ujrzał światło dzienne 8 grudnia 1999 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z filmem najwcześniej 5 maja 2000 roku. Dzieło zostało zrealizowane na podstawie autobiograficznej książki Susanny Kaysen. Bohaterka poznaje Lisę w zakładzie psychiatrycznym. Nowa przyjaciółka pomaga jej poznać i zaakceptować samą siebie. Angeline Jolie otrzymała Oscara oraz Złotego Globa dla najlepszej aktorki drugoplanowej, wcielając się w postać Lisy Rowe. Wytwórnie odpowiedzialne z produkcję filmu to 3 Art Entertainment, Columbia Pictures Corporation, Global Entertainment Productions GmbH & Company Medien KG, Red Wagon Entertainment.
Gdzie możemy obejrzeć „Przerwana lekcja muzyki” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc, na platformie Netflix, a także w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej kolekcji filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

  Zobacz także  


Przerwana lekcja muzyki – opis fabuły

Młoda, zagubiona dziewczyna imieniem Suzanne próbuje popełnić samobójstwo, co skłania jej rodziców do umieszczenia córki w domu dla psychicznie chorych. Ta wrażliwa i przestraszona nowymi okolicznościami nastolatka zostaje postawiona w obliczu próby, wymagającej niezwykłej odwagi i siły wewnętrznej. Krok po kroku, poznając inne mieszkanki, a nawet nawiązując z nimi przyjaźnie, zaczyna odkrywać sens swego życia. Jedną z jej współlokatorek na oddziale jest z pozoru oziębła, niekiedy nawet wulgarna, Lisa. Dzięki niej Suzanne szuka odpowiedzi na kluczowe pytania: czy rzeczywiście jest na coś chora? i czym tak właściwie jest szaleństwo? Pobyt w tym odizolowanym miejscu to długa wędrówka, pełna wspomnień, dramatycznych wydarzeń, ale i przyjaźni, która potrafi przetrwać tak wiele.

Przeczytaj również: Forrest Gump

  Zobacz także  


Przerwana lekcja muzyki – obsada

Winona Ryder jako Susanna Kaysen
Angelina Jolie jako Lisa Rowe
Clea DuVall jako Georgina Tuskin
Brittany Murphy jako Daisy Randone
Elisabeth Moss jako Polly "Pochodnia" Clark
Jared Leto jako Tobias "Toby" Jacobs
Jeffrey Tambor jako doktor Melvin Potts
Vanessa Redgrave jako doktor Sonia Wick
Whoopi Goldberg jako siostra Valerie
Angela Bettis jako Janet Webber
Jillian Armenante jako Cynthia Crowley
Alison Claire jako pielęgniarka Gretta
Christina Myers jako pielęgniarka Margie
Wszystko na temat: