× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Po drugiej stronie muru - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 16-08-2019 | skomentuj

Po drugiej stronie muru - gdzie oglądać online?

Po drugiej stronie muru plakat

Oceń


Po drugiej stronie muru – twórcy i premiera

To amerykański miniserial animowany stworzony przez Patricka McHale’a oraz wyprodukowany przez wytwórnię Cartoon Network Studios. Oparty jest na podstawie filmu krótkometrażowego z 2013 roku pt. „Tome of the Unknown”. Premiera serialu miała miejsce 3 listopada 2014 roku na amerykańskim Cartoon Network, a ostatni dziesiąty odcinek został wyemitowany 7 listopada tego samego roku. W Polsce serial zadebiutował 30 marca 2015 roku na antenie Cartoon Network. Serial funkcjonuje również pod inną nazwą - „Za bramą ogrodu”. Fabuła opowiada o dwójce braci, zagubionych w tajemniczym lesie, którzy próbują odnaleźć drogę do domu. Dzieło otrzymało 2 nagrody Emmy w 2015 roku w kategoriach: najlepsze indywidualne osiągnięcie w animacji dla Nicka Crossa oraz najlepszy program animowany.
Gdzie możemy obejrzeć „Po drugiej stronie muru” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz ipla.tv. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

  Zobacz także  


Po drugiej stronie muru – opis fabuły

Serial opisuje perypetie dwóch braci – Wirta i Grega, którzy wyruszają w niebezpieczną podróż przez straszny las, aby odnaleźć drogę do swojego domu. Bracia zawsze mogą liczyć na pomoc Starego Leśnika oraz błękitnika Beatrice.

Przeczytaj również: Król Lew 2019

  Zobacz także  


Po drugiej stronie muru – obsada

Wersja oryginalna:
Elijah Wood jako Wirt (głos)
Collin Dean jako Gregory (głos)
Christopher Lloyd jako Stary Leśnik (głos)
Melanie Lynskey jako Beatrice (głos)
Jack Jones jako Żaba (głos)
Samuel Ramey jako Bestia (głos)
Wersja polska:
Maciej Musiał jako Wirt (głos)
Bernard Lewandowski jako Gregory (głos)
Lidia Sadowa jako Beatrice / Dziewczyna (głos)
Andrzej Blumenfeld jako Drzewiarz (głos)
Dariusz Odija jako Bestiusz (głos)
Wszystko na temat: