× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


"Mój brat niedźwiedź" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 12-09-2019 | skomentuj

"Mój brat niedźwiedź" online - opis fabuły | obsada | opinie

Mój brat niedźwiedź plakat

Oceń


Mój brat niedźwiedź – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany produkcji amerykańskiej, wyprodukowany przez wytwórnię filmową Disney. Za reżyserię odpowiedzialni są Aaron Blaise oraz Robert Walker, natomiast opracowaniem scenariusza zajęli się Steve Bencich, Ron J. Friedman, Tab Murphy, Lorne Cameron oraz David Hoselton. Tytuł ujrzał światło dzienne 20 października 2003 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 23 stycznia 2004 roku.
Gdzie możemy obejrzeć „Mój brat niedźwiedź” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc, a także na platformie HBO GO. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

  Zobacz także  


Mój brat niedźwiedź – opis fabuły

Kenai jest niespokojnym chłopcem, który za sprawą magicznego zaklęcia zostaje zamieniony w niedźwiedzia. Przerażony musi na nowo nauczyć się żyć. Starając się ze wszystkich sił znaleźć sposób, by powrócić do ludzkiej postaci, zaprzyjaźnia się z pełnym uroku i dobroci niedźwiadkiem grizzly o imieniu Koda. Obydwaj wyruszają w pełną niebezpiecznych przygód podróż w nieznane. Pośród zapierającej dech w piersiach, przepięknej scenerii poznają wiele dzikich zwierząt, w tym dwa niezwykłe łosie – Rutta i Tuka. Przepiękna, pełna barwnych przygód i pozytywnych emocji opowieść dla dzieci, która mówi o przyjaźni i odkrywaniu siebie.

Przeczytaj również: Auta 2

  Zobacz także  


Mój brat niedźwiedź – obsada

Wersja oryginalna:
Joaquin Phoenix jako Kenai
Jeremy Suarez jako Koda
Rick Moranis jako Rutt
Dave Thomas jako Tuke
Jason Raize jako Denahi
Harold Gould jako stary Denahi
Polski dubbing:
Bartosz Obuchowicz jako Kenai
Aleksandra Radwańska jako Koda
Andrzej Grabowski jako Rutt
Zenon Laskowik jako Tuke
Szymon Bobrowski jako Denahi
Janusz Zakrzeński jako stary Denahi
Przeczytaj również: Zambezia
Wszystko na temat: