× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Fullmetal Alchemist: Brotherhood - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 16-08-2019 | skomentuj

Fullmetal Alchemist: Brotherhood - gdzie oglądać online?

Fullmetal Alchemist: Brotherhood plakat

Oceń


Fullmetal Alchemist: Brotherhood – twórcy i premiera

To japoński serial anime oparty na podstawie mangi „Fullmetal Alchemist” autorstwa Hiromu Arakawy. Za reżyserię odpowiedzialny jest Yasuhiro Irie, natomiast opracowaniem scenariusza zajął się Hiroshi Ōnogi. Studio odpowiedzialne za produkcję serialu to japońskie studio anime Bones. Jest to drugi serial anime oparty o mangę Arakawy, pierwszy to „Fullmetal Alchemist”, który ukazał się w roku 2003. W odróżnieniu od swojego poprzednika w „Brotherhood” historia przeniesiona jest dokładnie z papierowego oryginału. W Japonii różnicą między pierwszym, a drugim serialem jest w pełni angielski tytuł serialu. Premiera miała miejsce 5 kwietnia 2009 roku na kanale MBS-TBS w Japonii. Emisja trwała do 4 lipca 2010 roku.
Gdzie możemy obejrzeć „Fullmetal Alchemist: Brotherhood” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl. Portal ten ,za niewielką opłatą, daje nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Notatnik śmierci

  Zobacz także  


Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Wydarzenia rozgrywają się w alternatywnym świecie w XX wieku. Głównymi bohaterami są dwaj bracia - starszy Edward Elric i młodszy Alphonse Elric. Obaj pasjonują się alchemią, formą nauki, która wymaga dużej wiedzy i zdolności. Pewnego dnia ich matka Trisha umiera. Bracia nie mogąc pogodzić się z utratą bliskiej im osoby, postanawiają przywrócić ją do życia za pomocą alchemii. Łamią wiec tabu i przeprowadzają transmutację. Wyniki ich działań okazują się tragiczne. Alphonse traci swoje ciało, a Edward lewą nogę. Ostatkiem sił starszemu bratu udaje się poświęcić prawą rękę i wiąże duszę swojego brata ze starą zbroją. Od tego czasu głównym zadaniem Eda i Ala jest odnalezienie kamienia filozoficznego, zwiększającego możliwości alchemii i tym samym przywrócenie utraconych ciał.

Przeczytaj również: Dragon Ball Z

  Zobacz także  


Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Rie Kugimiya jako Alphonse Elric / Xiao-Mei / Catherine Elle Armstrong (głos)
Romi Pak jako Edward Elric / Pani Armstrong (głos)
Iemasa Kayumi jako Homunkulus-Ojciec (głos) (narrator)
Mai Goto jako May Chang (głos)
Mamoru Miyano jako Ling Yao (głos)
Megumi Takamoto jako Winry Rockbell (głos)
Shin'ichirô Miki jako pułkownik Roy Mustang (głos)
Fumiko Orikasa jako Riza Hawkeye (głos)
Wszystko na temat: